Шановні абітурієнти!

Кафедра біотехніки та інженерії НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує на навчання!

Вас цікавить навчання на кафедрі біотехніки та інженерії в Національному технічному університеті України КПІ ім. Ігоря Сікорського і Ви хочете отримати якісну вищу освіту в найкращому ВНЗ України? Ви мрієте про перспективу працевлаштування та кар'єрного росту на сучасних підприємствах фармацевтичної, біотехнологічної, харчової галузей в Україні, або за кордоном? Диплом кафедри біотехніки та інженерії - ключ до вашого професійного майбутнього!

Спеціальність: 133 «Галузеве машинобудування»
Осітня програма: «Обладнання фармацевтичних та біотехнологічних виробництв».

Випробування ЗНО: математика, фізика або іноземна мова, українська мова!

Сертифікати ЗНО:

1.       Українська мова та література – не менше 100 балів (ваговий коефіцієнт 0,2)

2.      Математика – не менше 125 балів за умови, що Фізика або Іноземна мова – не менше 100 балів (ваговий коефіцієнт 0,5)

3.      Фізика або Іноземна мова – не менше 125 балів за умови, що Математика – не менше 100 балів (ваговий коефіцієнт 0,2)

Важливо знати!

1. У цьому році можна вступати за сертифікатами ЗНО 2017, 2018 і 2019 років, окрім ЗНО з іноземної мови (англійська, німецька, французька, іспанська) результати якої приймаються лише із сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018 і 2019 років.

2. При вступі на факультет враховуються додаткові бали випускникам ФДП та призерам Всеукраїнського етапу МАН і ВУО з базових предметів отримують додаткові бали. (ОСОБЛИВОСТІ НАРАХУВАННЯ)

3. Особам, які є членами збірних команд України та брали участь у міжнародних олімпіадах (відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України), Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх (за подання Мінмолодьспорт України) зараховуються оцінки по 200 балів з двох вступних випробувань за вибором вступника. (ОСОБЛИВОСТІ НАРАХУВАННЯ)

4. Якщо ви оберете нашу спеціальність 1-им або 2-им пріоритетом, то ваш конкурсний бал буде враховуватися з галузевим коефіцієнтом 1,02.

5. Для осіб, зареєстрованих у селах та які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, у рік вступу враховується сільський коефіцієнт для нашої спеціальності - 1,05.

6. Зверніть увагу: якщо загальник конкурсний бал з урахуванням усіх додаткових балів та коефіцієнтів перевищуватиме 200, то він встановлюється тим, що дорівнює 200.

Більш детальну інформацію можна отримати:

за телефоном: (044)204-90-35, (099)541-46-16;

а на період вступної кампанії за телефоном гарячої лінії відбіркової комісії ФБТ:

(099)541-46-16;

чи поспілкуватися з нашими студентами і дізнатися найновішу інформацію про вступ на нашій сторінці в соціальних мережах: t.me/fbt_main2018.

САЙТ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського

Більше інформації на нашому сайті:

Телефон для довідок: (044)204-9451

E-mailkostyksergey@ukr.net