Шановні абітурієнти!!!

Детальна інструкція по реєстрації електронного кабінету абітурієнта і подачі електронної заявки наведена за посиланням:

Інструкція з електронного вступу!!!

Пройшовши процедуру реєстрації в електронному кабінеті абітурієнта, наступним кроком є подача електронної заяви (див. фото). Якщо бажаєте навчатися саме на кафедрі біотехніки та інженерії за спеціальністю "Галузеве машинобудування" і спеціалізацією "Обладнання фармацевтичних та біотехнологічних виробництв, то обов’язково вказуйте 1-й пріоритет, це максимально збільшить Ваші шанси на вступ на бюджетну форму навчання!!!

* - встановлюючи позначку Ви підтверджуєте бажання участі в конкурсі на контракт (для подання заяви на спеціальність (спеціалізацію) на якій не передбачається прийом за кошти державного бюджету, кількість подання таких заяв не обмежується).

**встановлюючи позначку Ви підтверджуєте необхідність у поселенні в гуртожиток (тільки для іногородніх абітурієнтів).

ВАЖЛИВО ПРАВИЛЬНО ЗАПОВНИТИ ВСІ ПОЛЯ, ЯК ЦЕ ПОКАЗАНО НА ФОТО!!!

Поля відмічені червоним - є обов'язковими для заповнення!

* - після цього підтверджуєте, що Ви ознайомлені з правилами прийому до НТУУ "КПІ" і подаєте заявку!
Вітаємо! Оператори нашої приймальної комісії перевірять правильність всіх заповнених даних і допустять до участі у конкурсі!

Списки рекомендованих на зарахування будуть відомі 1-го серпня!!!

Після оприлюднення списків рекомендованих до зарахування, Ви приходите в Приймальну Комісію НТУУ «КПІ» Факультет біотехнології і біотехніки 16 корпус 155 аудиторія з усіма необхідними оригіналами документів (див. тут), де відбувається перевірка та прийом всіх Ваших документів і зарахування Вас на 1-й курс навчання на кафедру біотехніки та інженерії!!!

Телефони гарячих ліній ФБТ: (096) 056-20-96, (093) 429-13-37

Бажаємо успіхів!!!
Будемо раді бачити Вас серед наших студентів!!!