Поводзинський Вадим МиколайовичПоводзинський Вадим Миколайович - кандидат технічних наук, доцент

Персональна сторінка викладача в системі INTELLECT

ORCID (Povodzinskiy Vadim)

Google Scholar (Povodzinskiy Vadim)

Науковий доробок складає більше 105 наукових праць та методичних розробок. Має 11 авторських свідоцтв та патентів у сфері удосконалення обладнання та устаткування біотехнологічних виробництв.

Автор монографії, трьох навчальних посібників та двох конспектів лекцій з проектування в біоенергетиці та водоочищені, біотехнологічних і фармацевтичних виробництв, та технічної мікробіології.

У науковій роботі, яка виконується із залученням аспірантів і магістрів, основним напрямком досліджень і впровадження у виробництво є конструювання та промислове використання ферментерів для культивування мікроорганізмів і клітинних культур продуцентів біологічно активних речовин.

Ним проводиться наукова робота у сфері обґрунтування та розробки технологій і вибору обладнання для отримання нетрадиційних енергоносіїв.

Здійснюються наукові розробки у сфері забезпечення біобезпеки біотехнологічного та фармацевтичного виробництва та експлуатації мікробіологічних галузевих лабораторій. Викладацьку діяльність поєднує з роботою у Державному експертному центрі МОЗ України. Приймає участь як Запрошений лектор Філії "Державний учбовий центр Належної Виробничої Дистриб'юторської практики" Державного підприємства" Український фармацевтичний інститут якості" де основним напрямком роботи є аналіз та організація біотехнологічних і фармацевтичних виробництв у відповідності з вимогами належної виробничої практики (GMP).

На кафедрі забезпечує викладання наступних дисциплін:

• Устаткування асептичних і не асептичних виробництв лікарських засобів;
  • Обладнання для біотехнологічного очищення води;
  • Обладнання та проектування в біоенергетиці та водоочищені;
  • Проектування фармацевтичних і біотехнологічних виробництв.