Мельник Вікторія Миколаївна

Завідувач кафедри, доктор технічних наук, професор, відмінник освіти України

Авдєєва Леся Юріївна

Доктор технічних наук
Старший науковий співробітник

Ружинська Людмила Іванівна

Кандидат технічних наук
Доцент

Поводзинський Вадим Миколайович

Кандидат технічних наук
Доцент

Шибецький Владислав Юрійович

Кандидат технічних наук
Доцент

Костик Сергій Ігорович

Кандидат технічних наук
Доцент

Калініна Мирослава Федорівна 

Кандидат технічних наук
Старший викладач

Остапенко Жанна Ігорівна 

Аспірант
асистент кафедри

Воробйова Ольга Володимирівна

Аспірант
асистент кафедри

Поступити в КПІ

Поступити в КПІ - Кафедра біотехніки та інженерії

 

Закінчила в 1997 році НТУУ "КПІ" за спеціальністю "Автоматизація хіміко-технологічних процесів". У вересні 2001 захистила кандидатську дисертацію і стала першим захистившимся аспірантом кафедри. У 2003 р. отримала вчене звання доцента. У травні 2009 року захистила докторську дисертацію. Творчий доробок становить більше 500 науково-технічних публікацій, з яких – 20 монографії, 1 – навчальний посібник з грифом МОН України, більше 100 патентів України. Бібліографічні посилання в Google Академії - 458.

Наукові інтереси окреслені вивченням впливу збурюючих чинників різної фізичної природи на поліагрегатні механічні структури.
Двічі стипендіат Кабінету Міністрів України для молодих учених. Лауреат премії Національної академії наук України у 2006 р. Розпорядженням президента України у 2007 році призначено грант Президента України для реалізації творчіх задумів. Нагороджена іменним годинником “Від президента України”.

Куратор академічної групи, яка посіла у 2009 р. перше місце по НТУУ «КПІ» у конкурсі на кращу академічну групу університету.
Нагороджена Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України, Грамотами Вченої Ради НТУУ «КПІ», Дипломами Київської міської держадміністрації за результатами багатьох конкурсів науково-технічних проектів під девізом «Інтелектуальний потенціал молодих вчених – на службу столиці!».
Грант Президента України докторам наук - 2016. 

Основні лекційні курси:

  • Теорія механізмів і машин;
  • Обладнання для пакування і фасування фармацевтичного та мікробіологічного виробництва;
  • Реактори біотехнологічних виробництв;
  • Автоматизація фармацевтичного та мікробіологічного виробництва.

 

Абітурієнт, хочеш вступити до нас на кафедру?!

Вас цікавить навчання на кафедрі біотехніки та інженерії в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" і Ви хочете отримати якісну вищу освіту в найкращому ВНЗ України? Ви мрієте про перспективу працевлаштування та кар'єрного росту на сучасних підприємствах фармацевтичної, біотехнологічної, харчової галузей в Україні, або за кордоном? Диплом кафедри біотехніки та інженерії - ключ до Вашого професійного успішного майбутнього! Подати заявку!