Старший викладач кафедри біотехніки та інженерії факультету біотехнології та біотехніки Мирослава Калініна відвідала Політехнічний інститут Сетубалу в Португалії де прийняла участь в міжнародному стажуванні «The 13th International Week of the Polytechnic Institute of Setúbal - Portugal».

Під час візиту Мирослава Калініна відвідала лекції провідних спікерів, долучилася до роботи семінарів та коворкінгів з представниками університетів партнерів.

Ознайомлення із науковою і технічною базою університету та відвідування наукових лабораторій дало можливість оцінити перспективи побудови спільних програм і досліджень. Участь у закордонному стажуванні забезпечило обмін науковим культурним досвідом, налагодження партнерських зв’язків та співпраці.

П’ятиденна робоча атмосфера із 70-ма представниками від європейських університетів додала досвіду та наснаги на нові наукові організаційні перспективи та досягнення!