Кафедра біотехніки та інженерії КПІ ім. Ігоря Сікорського

запрошує на навчання за освітньою програмою

"ОБЛАДНАННЯ ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ТА БІОТЕХНОЛОГІЧНИХ ВИРОБНИЦТВ"

за програмами:

Магістр освітньо-науковий та Магістр освітньо-профісійний

Інженери – біотехніки проектують сучасне обладнання фармацевтичних та біотехнологічних виробництв, здійснюють інжиніринг по впровадженню цього обладнання на підприємствах з подальшим супроводженням та обслуговуванням, також займаються монтажем, пуском, наладкою та сертифікацією, як вітчизняного, так і закордонного обладнання галузі.

Окрім проектування та експлуатації виробничого обладнання (такого як біореактори, сепаратори, таблет-преси, теплообмінники, сушильні установки тощо), промислових роботів для поточних ліній, фахівці-біотехніки набувають навичок використання систем  автоматизованого проектування САПР (ANSYS, SolidWorks, AutoCad, OpenFoam) для підтвердження працездатності та надійності систем.

Інженери–біотехніки обізнані з міжнародною та вітчизняною нормативною базою з сертифікації та валідації обладнання, виконують технічну експертизу обладнання, а, отже можуть знайти застосування своїм знанням на сучасних підприємствах та фірмах біотехнологічної, фармацевтичної, харчової галузях та проектних організаціях України та світу (ПАТ «ФАРМАК»Корпорація «АРТЕРІУМ»ПрАТ «ДАРНИЦЯ»ПАТ «БІОФАРМА»ТОВ «ЮРІЯ-ФАРМ»,"ЮНІФАРМА"ВАТ «ОБОЛОНЬ»ПАТ «КАЛСБЕРГ УКРАЇНА» та ін.).

Якщо ти хочеш продовжити навчання на кафедрі біотехніки та інженерії після одержання диплому «бакалавра», то ти можеш вступити до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 5 курс (1 курс магістратури). Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра. Навчання на цьому освітньому рівні триває 1 рік 4 місяці або 1 рік 9 місяців залежно від обраної програми для навчання — освітньо-професійної або освітньо-наукової. Освітньо-професійна програма підготовки — це підготовка магістрів певної галузі знань для подальшої професійної роботи, освітньо-наукова програма підготовки розрахована на подальшу наукову роботу випускника магістратури.

Ти продовжуєш навчання за тією ж спеціальністю? Тоді тобі потрібно подати документи з 1 липня до 2 серпня та скласти вступні випробування (перший етап випробувань – з 5 липня до 9 липня, другий етап – з 5 серпня до 9 серпня). Таких випробувань два – вступне фахове випробування та іноземна мова.

Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? Тоді тобі потрібно подати документи з 1 липня по 2 серпня та скласти основні вступні випробування (перший етап випробувань – з 5 липня до 9 липня, другий етап – з 5 серпня до 9 серпня) та додаткове випробування з фаху, щоб визначити, чи зможеш ти опановувати обрану програму підготовки.

Перелік документів, потрібних для реєстрації:

·       паспорт або інший документ, що посвідчує особу (оригінал та копії 1, 2 сторінки + 11 (реєстрація) для паперового паспорту, для ID карти – копія карти та Витяг про реєстрацію);

·       ідентифікаційний код (оригінал та копія);

·       диплом бакалавра (спеціаліста, магістра) та додаток до нього  — за наявності (оригінал та копії);

·       у разі відсутності диплому – довідка з закладу освіти про орієнтовний термін закінчення та одержання диплому із вказанням шифру напряму підготовки (спеціальності) та назви;

·       2 кольорові фотографії 3х4.

Перелік документів для вступу:

·       паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії)

·       диплом бакалавра (оригінал та копії)

·       додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії)

·       творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю)

·       військовий документ (для хлопців; оригінал та копії)

·       ідентифікаційний код (оригінал та копії)

·       чотири фотографії

Копії завіряються у відбіркових комісіях факультетів та інститутів за наявності оригіналу. Для подання документів у відбіркових комісіях потрібно залишити копії документів.

Делальна інформація на сайті приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

Будемо раді бачити Вас серед наших студентів!!!

З повагою, кафедра біотехніки та інженерії КПІ ім. Ігоря Сікорсього