Кафедра біотехніки та інженерії НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

запрошує на навчання за спеціалізацією

"ОБЛАДНАННЯ ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ТА БІОТЕХНОЛОГІЧНИХ ВИРОБНИЦТВ"

Інженери – біотехніки проектують сучасне обладнання фармацевтичних та біотехнологічних виробництв, здійснюють інжиніринг по впровадженню цього обладнання на підприємствах з подальшим супроводженням та обслуговуванням, також займаються монтажем, пуском, наладкою та сертифікацією, як вітчизняного, так і закордонного обладнання галузі.

Окрім проектування та експлуатації виробничого обладнання (такого як біореактори, сепаратори, таблет-преси, теплообмінники, сушильні установки тощо), промислових роботів для поточних ліній, фахівці-біотехніки набувають навичок використання систем  автоматизованого проектування САПР (ANSYS, SolidWorks, AutoCad, OpenFoam) для підтвердження працездатності та надійності систем.

Інженери–біотехніки обізнані з міжнародною та вітчизняною нормативною базою з сертифікації та валідації обладнання, виконують технічну експертизу обладнання, а, отже можуть знайти застосування своїм знанням на сучасних підприємствах та фірмах біотехнологічної, фармацевтичної, харчової галузях та проектних організаціях України та світу (ПАТ «ФАРМАК»Корпорація «АРТЕРІУМ»ПрАТ «ДАРНИЦЯ»ПАТ «БІОФАРМА»ТОВ «ЮРІЯ-ФАРМ»,"ЮНІФАРМА"ВАТ «ОБОЛОНЬ»ПАТ «КАЛСБЕРГ УКРАЇНА» та ін.).

Делальна інформація на сайті приймальної комісії НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Будемо раді бачити Вас серед наших студентів!!!

З повагою, кафедра біотехніки та інженерії НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорсього"