Звіт про проходження переддипломної практики на ПрАТ "Київський завод безалкогольних напоїв «Росинка»"  / НТУУ «КПІ»; Керівник Карачун Володимир Володимирович; Виконавець Постельга Іван Анатолійович, студент групи БІ-21.

Об’єм звіту про проходження переддипломної практики складає 27 с., додатки, використані літературні джерела.

В звіті про проходження переддипломної практики розглянуто загальні відомості про підприємство, технологічний процес виготовлення продукту «Український квас», опис апаратурно-технологічної схеми, характеристика готового продукту, маркетинг компанії, основні засоби безпеки при веденні технологічного процесу.

Ключові слова:  ВАТ "Київський завод безалкогольних напоїв «Росинка»" , квас.

Отчет о прохождении преддипломной практики на ЧАО "Киевский завод безалкогольных напитков« Росинка »" / НТУУ «КПИ» Руководитель Карачун Владимир Владимирович; Исполнитель Постельга Иван Анатольевич, студент группы БИ-21.

Объем отчета о прохождении преддипломной практики составляет 27 с., приложения, использованные литературные источники.

В отчете о прохождении преддипломной практики рассмотрены общие сведения о предприятии, технологический процесс изготовления продукта «Украинский квас», описание аппаратурно-технологической схемы, характеристика готового продукта, маркетинг компании, основные средства безопасности при ведении технологического процесса.

Ключевые слова: ОАО "Киевский завод безалкогольных напитков

« Росинка »", квас.

Abstract

Report on passing pre-graduation practice at the JSC "Kyiv plant of soft drinks" Rosinka "" / NTU "KPI"; Project manager Karachun Volodymyr Volodymyrovych; Performer Postelga Ivan Anatolievich, a student of BI-21.

Volume report on the passage of pre-diploma practice is 27 p., Applications used literature.

The report on the passage of pre-diploma practice is considered general information about the company, process manufacturing product "Ukrainian kvass" description apparatus- technological schemes, description of the finished product, the marketing of basic security in the management process.

Keywords: JSC "Kyiv plant of soft drinks" Rosinka ", kvas.

Вкладення:
Скачати цей файл (Anotatsii_Postelga.pdf)Анотація Постельга І.А.200 kB