Звіт про проходження практики на ПрАТ "Київський завод безалкогольних напоїв «Росинка»" / НТУУ «КПІ»; Керівник Карачун Володимир Володимирович; Виконавець Репуленко Євген Ігорович, студент групи БІ-31.

Об’єм звіту про проходження практики складає 15с., додатки, використані літературні джерела.

В звіті про проходження практики розглянуто загальні відомості про підприємство, технологічний процес виготовлення продукту «Український квас», опис апаратурно-технологічної схеми, характеристика готового продукту, маркетинг компанії, основні засоби безпеки при веденні технологічного процесу.

Також у звіті були представлені історичні відомості про підприємство, загальна характеристика продукції та технологія виробництва.

Ключові слова: ВАТ "Київський завод безалкогольних напоїв «Росинка»", квас.

Отчет о прохождении практики на ЧАО "Киевский завод безалкогольных напитков« Росинка »" / НТУУ «КПИ» Руководитель Карачун Владимир Владимирович; Исполнитель Репуленко Євгений Игоревич, студент группы БИ-31.

Объем отчета о прохождении  практики составляет 15 с., приложения, использованные литературные источники.

В отчете о прохождении преддипломной практики рассмотрены общие сведения о предприятии, технологический процесс изготовления продукта «Украинский квас», описание аппаратурно-технологической схемы, характеристика готового продукта, маркетинг компании, основные средства безопасности при ведении технологического процесса.

Так же в отчёте были представлены исторические ведомости о предприятии, общая характеристика продукции и технология производства.

Ключевые слова: ОАО "Киевский завод безалкогольных напитков «Росинка»", квас.

Abstract

Report on passing  practice at the JSC "Kyiv plant of soft drinks" Rosinka "" / NTU "KPI"; Project manager Karachun Volodymyr Volodymyrovych; Performer Repulenko Evgen Igorevich, a student of BI-31.

Volume report on the passage of practice is 15 p., Applications used literature.

The report on the passage of pre-diploma practice is considered general information about the company, process manufacturing product "Ukrainian kvass" description apparatus- technological schemes, description of the finished product, the marketing of basic security in the management process.

Also, in this report were presents historical facts about company, product characteristics and technology of production.

Keywords: JSC "Kyiv plant of soft drinks" Rosinka ", kvas.

Вкладення:
Скачати цей файл (Zvit_z_praktiki_Repulenko.pdf)Zvit_z_praktiki_Repulenko.pdf271 kB