АНОТАЦІЯ

Звіт про проходження виробничої практики на ПАТ «Фармак» / НТУУ «КПІ»;

Керівник : Карачун Володимир Володимирович;

Виконав : Сербов Валерій Олександрович, студент групи БІ-31.

Звіт з виробничої практики включає 36 сторінок друкованого тексту; рисунки, таблиці, додатки, висновок, використані літературні джерела.

У звіті з виробничої практики наведено описання виробництва назоферону. Звіт виконаний на базі реально існуючої технології на підприємстві європейського рівня ПАТ «Фармак».

У вступі обґрунтовано актуальність обраної теми досліджень, описана мета виробничої практики та її задачі.

У додатках звіту наведені технологічна та апаратурна схеми допоміжних робіт та робіт основного технологічного процесу.

У результаті виконання виробничої практики були вирішені наступні задачі: закріплення та поглиблення знань з теоретичних дисциплін, та розширення досвіду практичної роботи; ознайомлення з технологіями виробництва лікарських засобів, конструктивними особливостями обладнання і режимами його експлуатації.

За результатами виконання виробничої практики були зроблені наступні висновки про те, що ПАТ «Фармак» – інноваційне фармацевтичне підприємство європейського рівня, яке успішно поєднує науковий потенціал і високотехнологічне сучасне виробництво в єдиному ефективному комплексі; виробляє продукцію за світовими стандартами якості.

SUMMARY

Report of production practice at JSC "Farmak" / NTU "KPI"

Director: Vladimir Karachun;

Prepared : Serbov Valery, a student of BI-31.

Report on production practice includes 36 pages of printed text; figures, tables, appendices, conclusion, used literature.

The report on production practice are description of nazoferon production. The report is made on the basis of actually existing technology at the company of European level JSC "Farmak".

In the introduction actuality of the chosen research topics described purpose production practice and its problems.

In applications of the report presents technology and hardware circuits supporting works and works of the main process.

As a result of production practice have been resolved following tasks: establishing and deepening knowledge of theoretical disciplines and expansion practical experience; acquaintance with technology of production, the design of equipment and modes of operation.

The results of the production practices following conclusions were made that the JSC "Farmak" - an innovative pharmaceutical company of European level which successfully combines scientific potential and modern high-tech production in unified complex; produces according to international quality standards.

АННОТАЦИЯ

Отчет о прохождении производственной практики на ОАО «Фармак» / НТУУ «КПИ»
         Руководитель: Карачун Владимир Владимирович;
         Выполнил: Сербов Валерий Александрович, студент группы БИ-31.

Отчет по производственной практики включает 36 страниц печатного текста; рисунки, таблицы, приложения, вывод, использованы литературные источники.
         В отчете по производственной практике приведено описание производства Назоферона. Отчет выполнен на базе реально существующей технологии на предприятии европейского уровня ОАО «Фармак».

Во вступлении обоснована актуальность выбранной темы исследований, описана цель производственной практики и ее задачи.
         В приложениях отчета приведены технологическая и аппаратурная схемы вспомогательных работ и работ основного технологического процесса.

В результате выполнения производственной практики были решены следующие задачи: закрепление и углубление знаний по теоретическим дисциплинам, и расширения опыта практической работы; знакомство с технологиями производства лекарственных средств, конструктивными особенностями оборудования и режимами его эксплуатации.

По результатам выполнения производственной практики были сделаны следующие выводы о том, что ОАО «Фармак» - инновационное фармацевтическое предприятие европейского уровня, успешно сочетает научный потенциал и высокотехнологичное современное производство в едином эффективном комплексе; производит продукцию по мировым стандартам качества.

Вкладення:
Скачати цей файл (Zvit_z_praktiki_Сербов_В.pdf)Zvit_z_praktiki_Сербов_В.pdf127 kB