Звіт про проходження виробничої практики на ПАТ “ФАРМАК” / НТУУ «КПІ»; Керівник Карачун Володимир Володимирович; Виконавець Сорокін Едуард Геннадійович, студент групи БІ-31.

Об’єм звіту про проходження виробничої практики складає 27 с., рисунки, додатки, використані літературні джерела.

В звіті про проходження виробничої практики розглянуто загальні відомості про підприємство, технологічний процес, приготування та фільтрація розчину, опис апаратурно-технологічної схеми, характеристика готового продукту, опис основного устаткування, основні засоби безпеки при веденні технологічного процесу.

Ключові слова: ПАТ "ФАРМАК", розчин, фільтрація.

Отчет о прохождении производственной практики на ОАО "ФАРМАК" / НТУУ «КПИ» Руководитель Карачун Владимир Владимирович; Исполнитель Сорокин Эдуард Геннадьевич, студент группы БИ-31.

Объем отчета о прохождении производственной практики составляет 27 с., Рисунки, приложения, использованные литературные источники.

В отчете о прохождении производственной практики рассмотрены общие сведения о предприятии, технологический процесс, приготовление и фильтрация раствора, описание аппаратурно-технологической схемы, характеристика готового продукта, описание основного оборудования, основные средства безопасности при ведении технологического процесса.

Ключевые слова: ЧАО "ФАРМАК", раствор, фильтрация.

Summary

Report on the passage of manufacturing practice at JSC "Farmak" / NTUU "KPI"; Director Karachun Volodymir Volodymyrovich; Executant Sorokin Edward Gennadiyovich, a student of BI-31.

Volume report on the passage of manufacturing practice is 27 p., Pictures, applications, used literature.

In the report on the passage of manufacturing practice is considered general information about the company, process, preparing and filtering solution, hardware description and technological schemes, description of the finished product, description of main equipment, basic safety features in the management process.

Key words: JSC "Farnak", solution, filtering.

Вкладення:
Скачати цей файл (Zvit_z_praktiki_Sorokin.pdf)Zvit_z_praktiki_Sorokin.pdf201 kB