За досягнення у розробленні важливих наукових проблем та з метою заохочення молодих учених і студентів вищих навчальних закладів України до науково-дослідницької роботи за підсумками конкурсу 2015 р., проведеного відділеннями Національної академії наук України, Президія НАН України постановляє нагородити грамотами Президії НАН України (Постанова №58 від 02.03.2016р.):

Костик Сергій Ігорович, кандидат технічних наук, асистент кафедри (Грамота Президії Національної академії наук України за наукову роботу: "Дослідження тепломасообміну і гідродинаміки зневоднення термолабільних матеріалів в роторно-плівковому апараті").

Стаття в газеті "Київський політехнік", яка присвячена нагородженню Костика С.І.

Шибецький Владислав Юрійович, кандидат технічних наук, асистент кафедри (Грамота Президії Національної академії наук України за наукову роботу: "Зниження технологічних ризиків гіперзвукової суборбітальної і атмосферної TERRA-аеронавігації").

За підсумками 2015 року, Шибецький В.Ю. отримав почесне звання "Молодий викладач дослідник"