Мельник Вікторія Миколаївна

Завідувач кафедри, доктор технічних наук, професор, відмінник освіти України

Карачун Володимир Володимирович

Доктор технічних наук, професор, засновник кафедри і її перший завідувач

Ружинська Людмила Іванівна

Поводзинський Вадим Миколайович

Шибецький Владислав Юрійович

Старший викладач

Костик Сергій Ігорович

Асистент кафедри

Фесенко Сергій Вікторович

Асистент кафедри

Мотроненко Валентина Василівна

Аспірант, асистент кафедри

Детальна інформація

За досягнення у розробленні важливих наукових проблем та з метою заохочення молодих учених і студентів вищих навчальних закладів України до науково-дослідницької роботи за підсумками конкурсу 2015 р., проведеного відділеннями Національної академії наук України, Президія НАН України постановляє нагородити грамотами Президії НАН України (Постанова №58 від 02.03.2016р.):

Костик Сергій Ігорович, кандидат технічних наук, асистент кафедри (Грамота Президії Національної академії наук України за наукову роботу: "Дослідження тепломасообміну і гідродинаміки зневоднення термолабільних матеріалів в роторно-плівковому апараті").

Стаття в газеті "Київський політехнік", яка присвячена нагородженню Костика С.І.

Шибецький Владислав Юрійович, кандидат технічних наук, асистент кафедри (Грамота Президії Національної академії наук України за наукову роботу: "Зниження технологічних ризиків гіперзвукової суборбітальної і атмосферної TERRA-аеронавігації").

За підсумками 2015 року, Шибецький В.Ю. отримав почесне звання "Молодий викладач дослідник"