Мельник Вікторія Миколаївна

Завідувач кафедри, доктор технічних наук, професор, відмінник освіти України

Авдєєва Леся Юріївна

Доктор технічних наук
Старший науковий співробітник

Ружинська Людмила Іванівна

Поводзинський Вадим Миколайович

Шибецький Владислав Юрійович

Костик Сергій Ігорович

Калініна Мирослава Федорівна

Старший викладач

Остапенко Жанна Ігорівна

Аспірант
Старший викладач

Воробйова Ольга Володимирівна

Аспірант
асистент кафедри

Рейтинг ВНЗ ТОП-200 Україна 2016 року очолює

Національний технічний університет України «КПІ»

Нинішнього року рейтинг «Топ-200 Україна» відзначає свій перший ювілей — він виходить вдесяте. Стартувавши у 2006 році проект «Топ-200 Україна» став першим і залишається на сьогодні єдиним акредитованим Міжнародною Експертною Групою по Ранжуванню (IREG) академічним рейтингом в Україні, відмінною рисою якого є спроба порівняти між собою університети різних типів на основі застосування до них універсальної системи критеріїв.

В 2016 році одноосібним лідером рейтингу «ТОП-200 України» став Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», що з суттєвим відривом від інших ВНЗ України вийшов вперед за критерієм «Інноваційна діяльність університетів». За словами керівника проекту «ТОП 200 Україна» Олесі Линовицької, протягом останнього року в інноваційній екосистемі КПІ «Sikorsky Challenge» було створено понад 40 стартапів, 29 з них отримали інвестиції від приватних венчурних фондів і високотехнологічних компаній загальним обсягом 573 млн грн.

Детальніше на сайті "ЄвроОсвіта"

Вкладення:
Скачати цей файл (Рейтинг ВНЗ ТОП.pdf)Рейтинг ВНЗ ТОП.pdf341 kB

Вас цікавить навчання на кафедрі біотехніки та інженерії в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" і Ви хочете отримати якісну вищу освіту в найкращому ВНЗ України? Ви мрієте про перспективу працевлаштування та кар'єрного росту на сучасних підприємствах фармацевтичної, біотехнологічної, харчової галузей в Україні, або за кордоном? Диплом кафедри біотехніки та інженерії - ключ до Вашого професійного успішного майбутнього! Подати заявку!