Шановна Вікторія Миколаївна,

прийміть найщиріші вітання з Днем народження!!!
За час спільної роботи ми пізнали Вас не тільки, як компетентного керівника, знаючого і вправного фахівця педагога, але і як сучасну, веселу, товаристську людину, яка вміє вислухати і порадити, пожартувати і проконтролювати, підтримати  і захистити, бути вимогливою і добродушною.
Від усього серця бажаємо Вам сил духовних і фізичних, любові і добробуту в родинному колі. Хай дорога життя квітчається вагомими успіхами, повагою людей, міцним здоров'ям та радісним настроєм,
А ще бажаємо, щоб поряд з Вами були ми - працьовита, віддана, випробувана, славна і вірна команда.

З повагою, колектив кафедри біотехніки та інженерії!!!