Мельник Вікторія Миколаївна

Завідувач кафедри, доктор технічних наук, професор, відмінник освіти України

Карачун Володимир Володимирович

Доктор технічних наук, професор, засновник кафедри і її перший завідувач

Ружинська Людмила Іванівна

Поводзинський Вадим Миколайович

Шибецький Владислав Юрійович

Старший викладач

Костик Сергій Ігорович

Асистент кафедри

Фесенко Сергій Вікторович

Асистент кафедри

Мотроненко Валентина Василівна

Аспірант, асистент кафедри

Детальна інформація

Шановна Вікторія Миколаївна,

прийміть найщиріші вітання з Днем народження!!!
За час спільної роботи ми пізнали Вас не тільки, як компетентного керівника, знаючого і вправного фахівця педагога, але і як сучасну, веселу, товаристську людину, яка вміє вислухати і порадити, пожартувати і проконтролювати, підтримати  і захистити, бути вимогливою і добродушною.
Від усього серця бажаємо Вам сил духовних і фізичних, любові і добробуту в родинному колі. Хай дорога життя квітчається вагомими успіхами, повагою людей, міцним здоров'ям та радісним настроєм,
А ще бажаємо, щоб поряд з Вами були ми - працьовита, віддана, випробувана, славна і вірна команда.

З повагою, колектив кафедри біотехніки та інженерії!!!