Мельник Вікторія Миколаївна

Завідувач кафедри, доктор технічних наук, професор, відмінник освіти України

Карачун Володимир Володимирович

Доктор технічних наук, професор, засновник кафедри і її перший завідувач

Ружинська Людмила Іванівна

Поводзинський Вадим Миколайович

Шибецький Владислав Юрійович

Костик Сергій Ігорович

Фесенко Сергій Вікторович

Старший викладач

Мотроненко Валентина Василівна

Аспірант, асистент кафедри

Детальна інформація

Шановні школярі!

Триває І етап Всеураїнської олімпіади з біології КПІ ім. Ігоря Сікорського!

Хто має бажання спробувати отримати додаткові бали в рейтинг для вступника до КПІ ім. Ігоря Сікорського на спеціальності, до ЗНО з біології, поспішить!

Для того, щоб взяти участь у Олімпіаді, необхідно до 08.02.2019 року відправити поштою заповнену реєстраційну форму та відповіді на питання на перший, заочний етап.

Якщо Ви наберете необхідну кількість балів (75 і більше з 100 можливих), то чекайте на запрошення на ІІ очний етап, який відбудеться 02.03.2019 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Бажаємо успіхів!

Вас цікавить навчання на кафедрі біотехніки та інженерії в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" і Ви хочете отримати якісну вищу освіту в найкращому ВНЗ України? Ви мрієте про перспективу працевлаштування та кар'єрного росту на сучасних підприємствах фармацевтичної, біотехнологічної, харчової галузей в Україні, або за кордоном? Диплом кафедри біотехніки та інженерії - ключ до Вашого професійного успішного майбутнього! Подати заявку!