Мельник Вікторія Миколаївна

Завідувач кафедри, доктор технічних наук, професор, відмінник освіти України

Авдєєва Леся Юріївна

Доктор технічних наук
Старший науковий співробітник

Ружинська Людмила Іванівна

Поводзинський Вадим Миколайович

Шибецький Владислав Юрійович

Костик Сергій Ігорович

Калініна Мирослава Федорівна

Старший викладач

Остапенко Жанна Ігорівна

Аспірант
Старший викладач

Воробйова Ольга Володимирівна

Аспірант
асистент кафедри

Біотехнологія допомагає довкіллю, дозволяє знизити ризик токсичного забруднення ґрунтів і ґрунтових вод, підвищити ефективність сільського господарства. У промисловості багато технологій замінюються біотехнологіями, що використовують ферменти і мікроорганізми, зокрема, у харчовій галузі, у сфері переробки сільськогосподарських, промислових і побутових відходів, очищення і використання стічних вод, одержання біогазу, добрив та ін. Застосування біотехнологій може бути також одним із суттєвих важелів для підвищення ефективності економіки в цілому та виходу України з фінансово-економічної кризи.

Тож не дивно, що багато молодих людей мріють працювати в цій галузі. Готують таких спеціалістів і в НТУУ "КПІ", зокрема на факультеті біотехнології і біотехніки. Навчаються там мотивовані цілеспрямовані студенти, серед них – Леся Руденко, шестикурсниця кафедри біотехніки та інженерії. Вона навчається за спеціальністю "Обладнання фармацевтичних та біотехнологічних виробництв". За роки навчання в НТУУ "КПІ" виявила себе сумлінною, відповідальною, цілеспрямованою студенткою. Бере участь у наукових дослідженнях на кафедрі. Робота стосується мембранного очищення води з відновленням рідких органічних розчинників та поплавкових гіроскопів.

Вона є старостою академічної групи, дбає про інтереси колективу. Леся – людина непосидюча та цікава до всього. Полюбляє туристичні мандрівки. У квітні 2015 р. Леся Руденко стала переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт "Авіаційна та ракетно-космічна техніка. Аеронавігація", бере участь у міжнародних та всеукраїнських наукових конференціях. Має наукову публікацію та два патенти на корисну модель ("Поплавковий
гіроскоп", "Мембранний апарат"). Студентка знаходить час і нагромадську діяльність. Є активістом Студентської ради НТУУ "КПІ" та студентської ради ФБТ. У
цьому семестрі вона отримує стипендію Верховної Ради України, що є не лише визнанням досягнень, але й стимулом для подальших успіхів. Інф. ФБТ

Вас цікавить навчання на кафедрі біотехніки та інженерії в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" і Ви хочете отримати якісну вищу освіту в найкращому ВНЗ України? Ви мрієте про перспективу працевлаштування та кар'єрного росту на сучасних підприємствах фармацевтичної, біотехнологічної, харчової галузей в Україні, або за кордоном? Диплом кафедри біотехніки та інженерії - ключ до Вашого професійного успішного майбутнього! Подати заявку!