Кафедра біотехніки та інженерії КПІ ім. Ігоря Сікорського

запрошує на навчання до магістратури за освітньою програмою

"БІОТЕХНОЛОГІЇ"

Освітньо-наукова програма та Освітньо-профісійна програма


Інженери – біотехніки проектують сучасне обладнання фармацевтичних та біотехнологічних виробництв, здійснюють інжиніринг по впровадженню цього обладнання на підприємствах з подальшим супроводженням та обслуговуванням, також займаються монтажем, пуском, наладкою та сертифікацією, як вітчизняного, так і закордонного обладнання галузі.

Окрім проектування та експлуатації виробничого обладнання (такого як біореактори, сепаратори, таблет-преси, теплообмінники, сушильні установки тощо), промислових роботів для поточних ліній, фахівці-біотехніки набувають навичок використання систем  автоматизованого проектування САПР (ANSYS, SolidWorks, AutoCad, OpenFoam) для підтвердження працездатності та надійності систем.

Інженери–біотехніки обізнані з міжнародною та вітчизняною нормативною базою з сертифікації та валідації обладнання, виконують технічну експертизу обладнання, а, отже можуть знайти застосування своїм знанням на сучасних підприємствах та фірмах біотехнологічної, фармацевтичної, харчової галузях та проектних організаціях України та світу (ПАТ «ФАРМАК»Корпорація «АРТЕРІУМ»ПрАТ «ДАРНИЦЯ»ПАТ «БІОФАРМА»ТОВ «ЮРІЯ-ФАРМ»,"ЮНІФАРМА"ВАТ «ОБОЛОНЬ»ПАТ «КАЛСБЕРГ УКРАЇНА» та ін.).

Якщо ти хочеш навчатися на кафедрі біотехніки та інженерії після одержання диплому «бакалавра», то ти можеш вступити до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 5 курс (1 курс магістратури). Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра. Навчання на цьому освітньому рівні триває 1 рік 4 місяці або 1 рік 9 місяців залежно від обраної програми для навчання — освітньо-професійної або освітньо-наукової. Освітньо-професійна програма підготовки — це підготовка магістрів певної галузі знань для подальшої професійної роботи, освітньо-наукова програма підготовки розрахована на подальшу наукову роботу випускника магістратури.

Каталог вступника КПІ ім. Ігоря Сікорського (магістратура) 

Вступ на 1 курс   магістратури  за освітньою програмою «Біотехнології»  проводиться за загальними правилами, з якими можна ознайомитися на сайті  приймальної комісії університету  або за посиланням Положення про прийом на навчання.

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського 2022

Для вступу за державним замовленням (бюджет) та за кошти фізичних та/або юридичних осіб (контракт) потрібно скласти:

  • скласти фахове вступне випробування

  • подати до розгляду мотиваційний лист*

*Мотиваційний лист - це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони.

В цьому році ЄВІ скасовано!

Вартість одного року підготовки магістра очної форми 28000 грн, заочної – 15000 грн. 

Вартість навчання у 2022/2023 навчальному році

Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв (без зазначення пріоритетності), кількість заяв за кошти фізичних та/або юридичних осіб — максимум 20. Для того, щоб подати документи, потрібно з 01 серпня зареєструвати електронний кабінет. Подати заяви можна буде з 16 серпня до 15 вересня включно. Вступні випробування за обраним фахом можна буде скласти до 19 вересня включно відповідно до розкладу робіт атестаційних комісій.

РОЗКЛАД РОБОТИ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ


Фахові вступні випробування з обраної спеціальності та освітньої програми складають всі вступники до магістратури.


Програма комплексного фахового випробування "Біотехнології
"

РОЗРАХУНОК КОНКУРСНОГО БАЛА

Делальна інформація про вступ до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського

 

Будемо раді бачити Вас серед наших студентів!!!

З повагою, кафедра біотехніки та інженерії КПІ ім. Ігоря Сікорсього