Кафедра біотехніки та інженерії КПІ ім. Ігоря Сікорського

запрошує на навчання до магістратури за освітньою програмою

"БІОТЕХНОЛОГІЇ"

Освітньо-наукова програма та Освітньо-профісійна програма


Інженери – біотехніки проектують сучасне обладнання фармацевтичних та біотехнологічних виробництв, здійснюють інжиніринг по впровадженню цього обладнання на підприємствах з подальшим супроводженням та обслуговуванням, також займаються монтажем, пуском, наладкою та сертифікацією, як вітчизняного, так і закордонного обладнання галузі.

Окрім проектування та експлуатації виробничого обладнання (такого як біореактори, сепаратори, таблет-преси, теплообмінники, сушильні установки тощо), промислових роботів для поточних ліній, фахівці-біотехніки набувають навичок використання систем  автоматизованого проектування САПР (ANSYS, SolidWorks, AutoCad, OpenFoam) для підтвердження працездатності та надійності систем.

Інженери–біотехніки обізнані з міжнародною та вітчизняною нормативною базою з сертифікації та валідації обладнання, виконують технічну експертизу обладнання, а, отже можуть знайти застосування своїм знанням на сучасних підприємствах та фірмах біотехнологічної, фармацевтичної, харчової галузях та проектних організаціях України та світу (ПАТ «ФАРМАК»Корпорація «АРТЕРІУМ»ПрАТ «ДАРНИЦЯ»ПАТ «БІОФАРМА»ТОВ «ЮРІЯ-ФАРМ»,"ЮНІФАРМА"ВАТ «ОБОЛОНЬ»ПАТ «КАЛСБЕРГ УКРАЇНА» та ін.).

Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплома бакалавра, то ти можеш вступити до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 1 курс магістратури. Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра. Навчання на цьому освітньому рівні триває 1 рік 4 місяці  освітньо-професійна програма або 1 рік 9 місяців  освітньо-наукова програма. Освітньо-професійна програма підготовки — це підготовка магістрів певної галузі знань для подальшої професійної роботи, освітньо-наукова програма підготовки розрахована на подальшу наукову роботу випускника магістратури.


Ми проводимо набір:

  • на денну та заочну форму навчання;
  • за державним замовлення та за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

Ми здійснюємо підготовку магістрів:

Вступ на 1 курс  магістратури  за освітньою програмою «Біотехнології»  проводиться за загальними правилами, з якими можна ознайомитися на сайті приймальної комісії університету або за посиланням Положення про прийом на навчання.

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського 2023

Положення про прийом на навчання до КПІ ім. Ігоря Сікорського для здобуття ступеня магістра 2023

Для вступу у 2023 році за державним замовленням (бюджет) та за кошти фізичних та/або юридичних осіб (контракт) потрібно скласти:

  • скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ)

ЄВІ цьогоріч складається з двох частин – іноземної мови за вибором вступника (англійська, німецька, французька або іспанська) та тесту загальної навчальної компетентності (ТЗНК) для перевірки необхідного рівня знань з критичного, аналітичного та логічного мислення. Для складання ЄВІ потрібно зареєструватись з 08 травня до 31 травня (до 18.00) та з 26 червня серпня до 18 липня скласти його.

  • скласти фахове вступне випробування

переглянути актуальну програму комплексного фахового випробування можна тут>>

  • подати до розгляду мотиваційний лист*

*Мотиваційний лист - це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони. 

Детальніше про мотиваційний лист, вимоги до нього та структуру можна почитати у спеціальному розділі.

У КПІ ім. Ігоря Сікорського мотиваційний лист подається на всі спеціальності. Відповідно до «Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2023 році», мотиваційні листи не оцінюються, а розглядаються. Результати розгляду мотиваційних листів використовуються для впорядкування вступників у разі однакового конкурсного бала та пріоритетності заяв.

РОЗРАХУНОК КОНКУРСНОГО БАЛА  Детальніше>>

Вартість одного року підготовки магістра очної форми 28000 грн, заочної – 15000 грн. 

Вартість навчання у 2022/2023 навчальному році

РОЗКЛАД РОБОТИ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ

Фахові вступні випробування з обраної спеціальності та освітньої програми складають всі вступники до магістратури.

Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? Додаткове вступне випробування цього року складати не потрібно. Але скласти вступне фахове випробування потрібно обов’язково. 

 

Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв із зазначенням пріоритетності заяв, кількість заяв за кошти фізичних та / або юридичних осіб – максимум 15. Для того, щоб подати документи, потрібно з 01 липня зареєструвати електронний кабінет, а потім зареєструватись для складання фахового вступного випробування. Фахові вступні випробування до КПІ ім. Ігоря Сікорського будуть проводитись з 17 липня до 28 липня включно. Подати заяви можна буде з 31 липня до 21 серпня включно. Розклад роботи атестаційної комісії та графік проведення вступних випробувань буде оприлюднений на сайті ФБТ.


Програма комплексного фахового випробування "Біотехнології"

РОЗРАХУНОК КОНКУРСНОГО БАЛА

Делальна інформація про вступ до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського

 

Будемо раді бачити Вас серед наших студентів!!!

З повагою, кафедра біотехніки та інженерії КПІ ім. Ігоря Сікорсього