Мельник Вікторія Миколаївна

Завідувач кафедри, доктор технічних наук, професор, відмінник освіти України

Карачун Володимир Володимирович

Доктор технічних наук, професор, засновник кафедри і її перший завідувач

Ружинська Людмила Іванівна

Поводзинський Вадим Миколайович

Шибецький Владислав Юрійович

Старший викладач

Костик Сергій Ігорович

Асистент кафедри

Фесенко Сергій Вікторович

Асистент кафедри

Мотроненко Валентина Василівна

Аспірант, асистент кафедри

Детальна інформація

Представлено виробництво партії зеленого флуоресцентного білка (GFP) з препарату шляхом збору врожаю, в тому числі зростання насіннєвого фонду, розширення масштабів і життєвого циклу моделі зростання фаз (відставання, експоненціальне / лаг, стаціонарні, смерть). Представлений моніторинг різних параметрів виробничого процесу, включаючи час, температура, тиск, рН, перемішування та ін.

Для вільних ресурсів електронного навчання, перевірено: http://www.ncbionetwork.org/educational-resources/elearning

This video describes the role of the fermentation process in the creation of biological products and illustrates commercial-scale fermentation at a cellular level. Included are descriptions of types of fermentation (intracellular, extracellular), types of cells (aerobic, anaerobic), and cell nutrition (media components).

The program follows the production of a batch of Green Fluorescent Protein (GFP) from preparation through harvesting, including growth of seed stock, scaling up, and life cycle growth pattern phases (lag, exponential/log, stationary, death). Featured throughout is the monitoring of various production process parameters, including time, temperature, pressure, pH, agitation, etc.

For free eLearning resources, check out:  http://www.ncbionetwork.org/educational-resources/elearning

Вас цікавить навчання на кафедрі біотехніки та інженерії в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" і Ви хочете отримати якісну вищу освіту в найкращому ВНЗ України? Ви мрієте про перспективу працевлаштування та кар'єрного росту на сучасних підприємствах фармацевтичної, біотехнологічної, харчової галузей в Україні, або за кордоном? Диплом кафедри біотехніки та інженерії - ключ до Вашого професійного успішного майбутнього! Подати заявку!