Шановні абітурієнти!

Кафедра біотехніки та інженерії НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує на навчання!

Вас цікавить навчання на кафедрі біотехніки та інженерії в Національному технічному університеті України КПІ ім. Ігоря Сікорського і Ви хочете отримати якісну вищу освіту в найкращому ВНЗ України? Ви мрієте про перспективу працевлаштування та кар'єрного росту на сучасних підприємствах фармацевтичної, біотехнологічної, харчової галузей в Україні, або за кордоном? Диплом кафедри біотехніки та інженерії - ключ до вашого професійного майбутнього!

Спеціальність: 133 «Галузеве машинобудування»
Осітня програма: «Обладнання фармацевтичних та біотехнологічних виробництв».

 

Випробування ЗНО: математика; українська мова; фізика або іноземна мова, або хімія, або біологія, або географія, або історія України!

Сертифікати ЗНО:

Мінімальний конкурсний бал для допуску до участі в конкурсі - 125

 

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО КПІ ім. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО 

Важливо знати!

1. У 2021 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2018, 2019, 2020 та 2021 років. Якщо як конкурсний предмет встановлено іноземну мову, вступник має право подавати оцінку із сертифікатів з однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська) на власний розсуд. Калькулятор конкурсного бала https://pk.kpi.ua/calculator/.

2. При вступі на нашу спеціальність враховуються додаткові бали випускникам ФДП та призерам Всеукраїнського етапу олімпіади (в разі її проведення) з базових предметів.

3. Якщо Ви оберете нашу спеціальність 1-им або 2-им пріоритетом, то Ваш конкурсний бал буде враховуватися з галузевим коефіцієнтом 1,02.

4. Для осіб, зареєстрованих у селах та які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, у рік вступу враховується сільський коефіцієнт для нашої спеціальності - 1,05. 

5. Зверніть увагу: якщо загальник конкурсний бал з урахуванням усіх додаткових балів та коефіцієнтів перевищуватиме 200, то він встановлюється тим, що дорівнює 200. 

Більш детальну інформацію можна отримати:

за телефоном гарячої лінії відбіркової комісії ФБТ:  (099)541-46-16;

Ви можете написати нам листа:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

або поспілкуватися з нашими студентами і дізнатися найновішу інформацію про вступ на нашій сторінці в соціальних мережах: https://t.me/abit_fbt2021

САЙТ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського

 

Більше інформації на нашому сайті: 

http://bioengineering.kpi.ua/
http://bioengineering.kpi.ua/ua/kafedra/maibutni-fakhivtsi

Телефон для довідок: (044)204-9451

E-mailkostyksergey@ukr.net

 

Tags: #kpi, #кпи, #кпі, #абітурієнт, #kpilive#зно