Шановні абітурієнти!

Кафедра біотехніки та інженерії НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує на навчання!

Вас цікавить навчання на кафедрі біотехніки та інженерії в Національному технічному університеті України КПІ ім. Ігоря Сікорського і Ви хочете отримати якісну вищу освіту в найкращому ВНЗ України? Ви мрієте про перспективу працевлаштування та кар'єрного росту на сучасних підприємствах фармацевтичної, біотехнологічної, харчової галузей в Україні, або за кордоном? Диплом кафедри біотехніки та інженерії - ключ до вашого професійного майбутнього!


Ми проводимо набір:

  •       на денну та заочну форму навчання,
  •       за державним замовлення та за кошти фізичних і юридичних осіб.

Ми готуєм бакалаврів – на базі повної середньої освіти:

Спеціальність: 162 "Біотехнології та біоінженерія"

Освітня програма: «Біотехнології»

 

Вступ на бюджетну форму навчання та за кошти фізичних та/або юридичних осіб (контракт) відбувається за результатами національного мультипредметного тесту (НМТ) або сертифікатами ЗНО 2019, 2020, 2021 років та за результатами розгляду мотиваційного листа.

Національний мультипредметний тест (НМТ):

  • Українська мова - 0,35
  • Математика - 0,35
  • Історія України - 0,3

  • Мотиваційний лист*

Орієнтовні дати проведення основної сесії НМТ – друга половина липня, серпень.

 Мінімальний конкурсний бал для допуску до участі в конкурсі на бюджет - 125

Мінімальний конкурсний бал для допуску до участі в конкурсі на контракт - 100

Вартість одного року підготовки бакалавра очної форми 25000 грн, заочної – 15000 грн.

Вартість навчання у 2022/2023 навчальному році

*Мотиваційний лист - це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони.

 

Біотехнологія та біоінженерія - міждисциплінарна галузь, яка виникла на стику біологічних, хімічних і технічних наук, тому обравши цю спеціальність ти фактично одержиш три освіти одночасно! Фахівці спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» точно знають, як одержати лікувальні препарати, харчові добавки і біологічно активні речовини, забезпечити сільське господарство бактеріальними добривами, засобами захисту рослин, поновлюваними джерелами енергії, щоб зменшити масштаби забруднення планети різноманітними відходами, працюють над створенням нових організмів методами біоінженеріїї, моделюють біологічні процеси та створюють ліки методами біоінформатики. Хочеш зробити цей світ кращим, тоді вступвй на кафедру біотехніки та інженерії! 

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО КПІ ім. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО 

         Поширені  запитання про вступ та відповіді на них!

Електронний кабінет вступники зможуть зареєструвати з 1 липня, а подавати заяви – з 29 липня до 23 серпня. За державним замовленням (бюджет) можна подати до 5 заяв із зазначенням пріоритетності – від найвищого (1) до найнижчого (5) за твоїм вибором. За кошти фізичних та/або юридичних осіб (контракт) можна подати до 20 заяв. Всі заяви, подані для вступу на навчання за державним замовленням, автоматично беруть участь у конкурсі на контракт. Рекомендацію для зарахуванн за державним замовленням буде надано 29 серпня, а до 2 вересня ти маєш подати оригінали документів особисто або з допомогою накладння на сканкопії твоїх документів кваліфікованого електронного підпису. З усіма ключовими датами вступної кампанії можна ознайомитись за посиланням – тримай руку на пульсі та не прогав важливе!


Важливо знати!

Максимально можлива кількість поданих заяв за державним замовленням + за кошти фізичних та/або юридичних осіб (бакалаврат, магістратура): 5+20 заяв (бюджет + контракт).

Важливо: без обмеження кількості спеціальностей.

Для конкурсного відбору осіб, які на основі повної загальної середньої освіти вступають на перший курс для здобуття ступеня бакалавра, зараховуються:

1. Бали національного мультипредметного тесту з української мови (перший предмет), математики (другий предмет) та історії України (третій предмет), або бали зовнішнього незалежного оцінювання 2019-2021 років з трьох конкурсних предметів (у будь-яких комбінаціях), передбачених Правилами прийому в один з цих років для відповідних спеціальностей (спеціалізації, предметної спеціальності, конкурсної пропозиції) та джерела фінансування.

2. Результати зовнішнього незалежного оцінювання 2019-2021 року з української мови та літератури/української мови, математики чи та/або історії України за бажанням вступника можуть бути зараховані замість відповідних предметів національного мультипредметного тесту, якщо різниця балів національного мультипредметного тесту та зовнішнього незалежного оцінювання з відповідного предмету не перевищує 15 балів.

3. Зверніть увагу: якщо загальний конкурсний бал з урахуванням усіх коефіцієнтів перевищуватиме 200, то він встановлюється тим, що дорівнює 200. 

4. В рамках спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія:

  • регіональний коефіцієнт (РК) - 1,00;
  • галузевий коефіцієнт (ГК)  - 1,00;
  • сільський коефіцієнт - скасовано!

Більш детальну інформацію можна отримати:

за телефоном гарячої лінії відбіркової комісії ФБТ:  (099)541-46-16;

Ви можете написати нам листа:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відвідати сторінку: Facebook кафедри біотехніки та інженерії

або поспілкуватися з нашими студентами і дізнатися найновішу інформацію про вступ на нашій сторінці в соціальних мережах:  https://t.me/abit_fbt 

 


САЙТ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського

 

Більше інформації на нашому сайті: 

http://bioengineering.kpi.ua/

Телефон для довідок: (044)204-9451

E-mailkostyksergey@ukr.net

 

Tags: #kpi, #кпи, #кпі, #абітурієнт, #kpilive#зно