Анотація

на дипломний проект освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» на тему: «Лінія виробництва бензилпеніциліну». студента групи БІ-41с  Павлишака Р.С., спеціальність 7.05050314 «Обладнання фармацевтичних та біотехнологічних виробництв»

    Мета проекту  - розробка апаратів лінії для виробництва бензилпеніциліну, а саме інокулятора  для вирощування біоактивних агентів, ліофільної сушки для видалення вологи субстрату бензилпеніцеліну  і пластинчастого теплообмінника для охолодження  поживного середовища після стерилізації. Виконані розрахунки, які підтверджують працездатність та надійність конструкцій. Обґрунтовано вибір конструкції і матеріалів апаратів та їх елементів, виконаний патентний пошук, надані рекомендації щодо монтажу та експлуатації, визначений рівень стандартизації та уніфікації.

         У проекті виконана автоматизація контролю і регулювання напруги що подається на ліофільну сушку, а також розраховані відповідні показники. Описані заходи з охорони праці. Проведені економічні розрахунки виробництва, які підтверджують конкурентоспроможність препарату, що випускається.

         Всі розрахунки та креслення виконані згідно чинних стандартів та з використанням сучасних системних та інформаційних технологій.

 

     БЕНЗИЛПЕНІЦИЛІН, ЛІОФІЛІЗАЦІЯ, ЛІОФІЛЬНА СУШКА, ІНОКУЛЯТОР, ПЛАСТИНЧАСТИЙ ТЕПЛООБМІННИК, СТІЙКІСТЬ, МІЦНІСТЬ, СУБСТРАКТ.

Вкладення:
Скачати цей файл (Анотація Павлишак.pdf)Анотація Павлишак.pdf161 kB