Поступити в КПІ

Поступити в КПІ - Кафедра біотехніки та інженерії


Фахівці готуються за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр та магістр за спеціальністю 133 “Галузеве машинобудування” і освітньою програмою "Обладнання фармацевтичних та біотехнологічних  виробництв"

Сьогодні неможливо уявити існування цивілізації високого рівня без використання біологічно активних речовин біотехнологічного походження, сполук та їх похідних. Саме тому на дипломованих спеціалістів з розробки біотехнологічного і фармацевтичного обладнання та проектування відповідних підприємств є великий попит. Біотехніка дозволяє людству досліджувати та використовувати живі істоти (біологічні агенти) та їх частини. За приклад можуть слугувати апарати для вирощування біологічних агентів (ферментери) та апарати для обробки отриманої біологічної маси (фільтри, центрифуги, сепаратори, гранулятори, сушарки, тощо) – це у виробництві.

Для отримання найсучасніших лікарських препаратів та тест-систем в фармацевтичній промисловості використовується складне та різноманітне обладнання для синтезу, очистки, отримання готових лікарських форм – ін’єкційних, таблетованих, капсульованих, трансдермальних, тощо.

Техніка для клонування, штучного запліднення у пробірці, різних маніпуляцій з клітинними органоїдами – це біотехніка в науці.

Якщо ви вже цим цікавитесь, або зацікавились, якщо ви вважаєте, що це – ваше майбутнє, то навчання на кафедрі Біотехніки та інженерії – саме для вас!

Кафедра заснована у 2001 році на новоствореному факультеті Біотехнології і біотехніки. Ми готуємо фахівців, які добре орієнтуються у закордонному та вітчизняному обладнанні фармацевтичних та біотехнологічних виробництв і завдяки цьому:

1. Здійснюють інженірінг по впровадженню цього обладнання на вітчизняних фабриках та заводах з подальшим супроводженням та обслуговуванням;

2. Проектують нове обладнання фармацевтичних та біотехнологічних виробництв для виготовлення на вітчизняних машинобудівних заводах.

Після одержання диплому “інженера-механіка” за спеціальністю “Обладнання фармацевтичних та біотехнологічних виробництв” ви зможете працювати на підприємствах галузі, зокрема, на Фармацевтичній фірмі “Дарниця”, АТ “Київмедпрепарат”, АТ “Фармак”, ЗАТ НВЦ “Борщагівський ХФЗ”, ВАТ “Стиролбіотех” та підприємствах харчової промисловості.

Вступні тести ЗНО: математика, фізика або іноземна мова та українська мова.

Більш детальну інформацію про спеціальність та умови підготовки Ви зможете одержати на кафедрі Біотехніки та інженерії (пр. Перемоги 37, 4 корпус, к. 8/2, тел. 204-94-51).

Наш e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сайт кафедри: http://bioengineering.kpi.ua/
Телеграм: t.me/fbt_main2018 

За довідками (044)204-94-51

Абітурієнт, хочеш вступити до нас на кафедру?!

Вас цікавить навчання на кафедрі біотехніки та інженерії в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" і Ви хочете отримати якісну вищу освіту в найкращому ВНЗ України? Ви мрієте про перспективу працевлаштування та кар'єрного росту на сучасних підприємствах фармацевтичної, біотехнологічної, харчової галузей в Україні, або за кордоном? Диплом кафедри біотехніки та інженерії - ключ до Вашого професійного успішного майбутнього! Подати заявку!