Поступити в КПІ

Поступити в КПІ - Кафедра біотехніки та інженерії

Сьогодні неможливо уявити існування цивілізації високого рівня без використання біологічно активних речовин біотехнологічного походження, сполук та їх похідних. Саме тому на дипломованих спеціалістів з розробки біотехнологічного і фармацевтичного обладнання та проектування відповідних підприємств є великий попит. Біотехніка дозволяє людству досліджувати та використовувати живі істоти (біологічні агенти) та їх частини. За приклад можуть слугувати апарати для вирощування біологічних агентів (ферментери) та апарати для обробки отриманої біологічної маси (фільтри, центрифуги, сепаратори, гранулятори, сушарки, тощо) – це у виробництві.

Для отримання найсучасніших лікарських препаратів та тест-систем в фармацевтичній промисловості використовується складне та різноманітне обладнання для синтезу, очистки, отримання готових лікарських форм – ін’єкційних, таблетованих, капсульованих, трансдермальних, тощо.

Техніка для клонування, штучного запліднення у пробірці, різних маніпуляцій з клітинними органоїдами – це біотехніка в науці.

Якщо ви вже цим цікавитесь, або зацікавились, якщо ви вважаєте, що це – ваше майбутнє, то навчання на кафедрі Біотехніки та інженерії – саме для вас!

ВСТУП НА 1-Й КУРС БАКАЛАВРАТУ

ВСТУП НА 1-Й КУРС МАГІСТРАТУРИ

ВСТУП ДО АСПІРАНТУРИ 

Кафедра заснована у 2001 році на новоствореному факультеті Біотехнології і біотехніки. Ми готуємо фахівців, які добре орієнтуються у закордонному та вітчизняному обладнанні фармацевтичних та біотехнологічних виробництв і завдяки цьому:

  • Здійснюють інженірінг по впровадженню цього обладнання на вітчизняних фабриках та заводах з подальшим супроводженням та обслуговуванням.
  • Проектують нове обладнання фармацевтичних та біотехнологічних виробництв для виготовлення на вітчизняних машинобудівних заводах.

Після одержання диплому за спеціальністю 162 Біотехнологія та біоінженерія” Ви зможете працювати на підприємствах галузі, зокрема, на Фармацевтичній фірмі “Дарниця”, АТ “Київмедпрепарат”, АТ “Фармак”, ЗАТ НВЦ “Борщагівський ХФЗ”, Фармацевтичній копорації «Артеріум», Фармацевтичній фірмі «Юрія-Фарм» та підприємствах харчової промисловості.

Абітурієнт, хочеш вступити до нас на кафедру?!

Вас цікавить навчання на кафедрі біотехніки та інженерії в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" і Ви хочете отримати якісну вищу освіту в найкращому ВНЗ України? Ви мрієте про перспективу працевлаштування та кар'єрного росту на сучасних підприємствах фармацевтичної, біотехнологічної, харчової галузей в Україні, або за кордоном? Диплом кафедри біотехніки та інженерії - ключ до Вашого професійного успішного майбутнього! Подати заявку!