Звіт про проходження переддипломної практики на ТОВ «Біофрма» / НТУУ «КПІ»; Керівник Карачун Володимир Володимирович; Виконавець Галаєва Катерина Едуардівна, студентка групи БІ-21.

Об’єм звіту про проходження переддипломної практики складає 34 с., рисунки, таблиці, використані літературні джерела.

В звіті про проходження переддипломної практики розглянуто загальні відомості про підприємство, технологічний процес виготовлення препарату «Лаферобін», опис апаратурно-технологічної схеми, характеристика готового продукту, характеристика вихідної сировини і матеріалів, основні засоби безпеки при веденні технологічного процесу.

Ключові слова:  ПрАТ “ Біофарма”, лаферобін.

Отчет о прохождении преддипломной практики на ООО “Биофарма” / НТУУ «КПИ»; Руководитель Карачун Владимир Владимирович; Исполнитель Галаева Екатерина Эдуардовна, студентка группы БИ-21.

Объем отчета о прохождении преддипломной практики составляет 34 с., рисунки, таблицыиспользованные литературные источники.

В отчете о прохождении преддипломной практики рассмотрены общие о предприятии, технологическом процессе изготовления препарата «Лаферобин», описание технологической схемы, характеристика готового продукта, характеристика исходного сырья и материалов, основные средства безопасности при ведении технологического процесса.

Ключевые слова: ПрАТ “Биофарма”, лаферобин.

Abstract

The report on the passage of pre-diploma practice at LLC " Biopharma " / NTUU" KPI "; Project manager Karachun Volodymyr Volodymyrovych; Performer Galaeva  Katharine Eduardivna, a student of BI-21.

Volume of passing the report on the pre-diploma practice is 34 p., figures, tables, applications used literature.

The report on the passage of pre-diploma practice is considered general information about the company, process production preparation "Laferobin" description apparatus- technological diagrams, organizational characteristics of the finished product, characteristics of the original raw materials,  major safety features in the management process.

Keywords: PrАT " Biopharma ", laferobin.