Звіт про проходження переддипломної практики на ТОВ «БіоТестЛаб» / НТУУ «КПІ»; Керівник Карачун Володимир Володимирович; Виконавець Періжок Денис Дмитрович, студент групи БІ-21.

Об’єм звіту про проходження переддипломної практики складає 33 с., рисунки, таблиці, додатки, використані літературні джерела.

В звіті про проходження переддипломної практики розглянуто загальні відомості про підприємство, технологічний процес виготовлення вакцин для сільськогосподарських тварин, технологічної схема виробництва вакцин, характеристика готового продукту організаційно-економічний опис, маркетинг компанії.

Ключові слова:  ТОВ «БіоТестЛаб», вакцина, сільськогосподарські тварини.

Отчет о прохождении преддипломной практики на ООО «БиоТестЛаб» / НТУУ «КПИ» Руководитель Карачун Владимир Владимирович; Исполнитель Перижок Денис Дмитриевич, студент группы БИ-21.

Объем отчета о прохождении преддипломной практики составляет 33 с., Рисунки, таблицы, приложения, использованные литературные источники.

В отчете о прохождении преддипломной практики рассмотрены общие сведения о предприятии, технологический процесс изготовления вакцин для сельскохозяйственных животных, технологической схема производства вакцин, характеристика готового продукта организационно-экономическое описание, маркетинг компании.

Ключевые слова: ООО «БиоТестЛаб», вакцина, сельскохозяйственные животные.

Abstract

The report on the passage of pre-diploma practice at LLC "BioTestLab" / NTUU" KPI "; Project manager Karachun Volodymyr Volodymyrovych; Performer Perizhok Denys Dmytrovych, a student of BI-21.

Volume report on the passage of pre-diploma practice is 33 p., Figures, tables, applications used literature.

The report on the passage of pre-diploma practice is considered general information about the company, process manufacturing vaccines for livestock, technological scheme of vaccine characteristics of the finished product organizational and economic description, marketing companies.

Keywords: LLC "BioTestLab" vaccine livestock.