Мельник Вікторія Миколаївна

Завідувач кафедри, доктор технічних наук, професор, відмінник освіти України

Авдєєва Леся Юріївна

Доктор технічних наук
Старший науковий співробітник

Ружинська Людмила Іванівна

Кандидат технічних наук
Доцент

Поводзинський Вадим Миколайович

Кандидат технічних наук
Доцент

Шибецький Владислав Юрійович

Кандидат технічних наук
Доцент

Костик Сергій Ігорович

Кандидат технічних наук
Доцент

Калініна Мирослава Федорівна 

Кандидат технічних наук
Старший викладач

Остапенко Жанна Ігорівна 

Аспірант
Старший викладач

Воробйова Ольга Володимирівна

Аспірант
асистент кафедри

Поступити в КПІ

Поступити в КПІ - Кафедра біотехніки та інженерії

1. Плата за навчання для контрактників:

     помісячну оплату за контрактну форму навчання відтерміновано до налагодження ситуації в країні. Поки що можна не сплачувати кошти за навчання.

2. Плата за проживання в гуртожитку:

     студенти, які поселені в гуртожитках, за можливості повинні сплачувати за проживання навіть за умови, що вони не перебувають там зараз, оскільки опалення та підтримка життєдіяльності в гуртожитках продовжується.

     Процедура виселення на цей момент не проводиться.

3. Стипендія та зарплата:

     університет отримав кошти на фінансування академічної стипендії за березень згідно розподілу по кошторису. 

   • нараховано та завтра буде виплачено заборгованість за лютий аспірантам. Стипендія за березень буде нарахована після 20 березня.

     орієнтовано завтра буде виплачено соціальну стипендію за минулі місяці.

     вдалося сформувати та передати в Управління соц. зах. населення списки на соціальну стипендію за лютий і березень. Тепер все залежить від Мінсоцполітики.

     нарахована та перерахована до Казначейства заробітна плата за І половину березня. Орієнтовно строк виплати 11 березня.

4. Академічна мобільність:

     багато викладачів, аспірантів та студентів заповнили гугл-форму (https://t.me/kpimobility/602) щодо прохання про надання допомоги іноземними ЗВО-партнерами. Наразі працівники відділу мобільності контактують із представниками закордонних університетів та налаштовують механізми співпраці. Як тільки будуть конкретні пропозиції, усіх хто заповнив форму буде повідомлено про можливості.

     хочемо акцентувати вашу увагу, що студенти, аспіранти, викладачі-чоловіки віком від 18 до 60 років не можуть перетнути кордон України, якщо тільки вони не підлягають під категорії тих громадян, які мають на це право. Ознайомитися з відповідною статтею Закону України про військову мобілізацію можна тут: (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3543-12#Text).

5. Військова мобілізація:

     здобувачі фахової передвищої та вищої освіти, асистенти-стажисти, аспіранти та докторанти, які навчаються за денною або дуальною формами здобуття освіти не підлягають призову на військову службу під час мобілізації. Проте це НЕ означає, що ця категорія громадян України (чоловіки віком від 18 до 60 років) можуть перетнути кордон у воєнний стан. Для уточнення цього питання ви можете звернутися до Державної прикордонної служби або до інших відповідних органів влади.

6. Видача будь-яких довідок у період дії правового режиму воєнного стану в країні:

     адміністрація університету не може наражати на небезпеку своїх працівників чи студентів та аспірантів. Видача довідок (в т.ч. електронних варіантів таких документів), можлива лише за умови фізичної присутності працівників на робочих містах, проте наразі це не може бути реалізовано!

Просимо вас з розумінням поставитися до ситуації та слідкувати за оновленням інформації на телеграм-каналі ДНВР та інших офіційних медіа ресурсах КПІ ім. Ігоря Сікорського.

У разі виникнення питань, просимо звертатися до боту ДНВР @DNVR_team_bot

Слава Україні !

Абітурієнт, хочеш вступити до нас на кафедру?!

Вас цікавить навчання на кафедрі біотехніки та інженерії в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" і Ви хочете отримати якісну вищу освіту в найкращому ВНЗ України? Ви мрієте про перспективу працевлаштування та кар'єрного росту на сучасних підприємствах фармацевтичної, біотехнологічної, харчової галузей в Україні, або за кордоном? Диплом кафедри біотехніки та інженерії - ключ до Вашого професійного успішного майбутнього! Подати заявку!