Мельник Вікторія Миколаївна

Завідувач кафедри, доктор технічних наук, професор, відмінник освіти України

Авдєєва Леся Юріївна

Доктор технічних наук
Старший науковий співробітник

Ружинська Людмила Іванівна

Поводзинський Вадим Миколайович

Шибецький Владислав Юрійович

Костик Сергій Ігорович

Калініна Мирослава Федорівна

Старший викладач

Остапенко Жанна Ігорівна

Аспірант
Старший викладач

Воробйова Ольга Володимирівна

Аспірант
асистент кафедри

10 ПЕРЕВАГ НАВЧАННЯ

НА КАФЕДРІ БІОТЕХНІКИ ТА ІНЖЕНЕРІЇ НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

за спеціальністю: 133 «Галузеве машинобудування»

та осітньою програмою: «Обладнання фармацевтичних та біотехнологічних виробництв».

1. Навчання в найкращому ВНЗ України. За даними проекту «Топ-200 Україна» третій рік поспіль, в 2015-2016 в 2016-2017 рр., в 2018-2019 рр. і посів 1 місце Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

2. Висококваліфіковані викладачі. Професорсько-викладацький склад кафедри складається з 9 чоловік, серед яких: 2 - професори, доктори наук, відмінники освіти України4 - доценти, кандидати наук, 1 - старший викладач, кандидат наук та 1 аспірант.

3. Перспектива працевлаштування за фахом. Випускники кафедри біотехніки та інженерії НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» успішно працюють на інженерних та керівних посадах провідних фармацевтичних, біотехнологічних, харчових та сільськогосподарських підприємствах України, в науково-дослідних установах НАН України та в проектних організаціях (ПАТ «ФАРМАК»Корпорація «АРТЕРІУМ»ПрАТ «ДАРНИЦЯ»ПАТ «БІОФАРМА»ТОВ «ЮРІЯ-ФАРМ»"ЮНІФАРМА"ВАТ «ОБОЛОНЬ»ПАТ «КАЛСБЕРГ УКРАЇНА» та ін.).

4. Навчання за державний кошт. Можливість навчання за всіма освітніми ступенями бакалавр-магістр-PhD(доктор філософії) з отриманням академічної стипендії у розмірі 1600 грн. і вище.

5. Гарантоване поселення в гуртожиток. Всім іногороднім студентам надається можливість поселення у гуртожиток.

6. Опанування сучасних комп’ютерних інженерних пакетів САПР. На базі кафедри біотехніки та інженерії НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" працює наукова школа "Моделювання фізичних процесів фармацевтичного і біотехнологічного обладнання", яка присвячена математичному і комп’ютерному моделюванню гідродинаміки, аеродинаміки, теплообміну, масообміну, механічних напружень в устаткуванні і обладнанні фармацевтичних, біотехнологічних, харчових та енергетичних виробництв. Наші студенти за період навчання оволодівають такими сучасними комп’ютерними продуктами:
MathCad, PythonMatLabSimulinkOriginLabKOMПАС-3DAutoCadSolidWorks, ANSYSComsol Multiphysics, OpenFOAM.

Також на кафедрі діють наукові школи та семінари: "Динаміка масообміну в апаратах для культивування клітин""Шуми та вібрації" та "Динаміка багатофазних механічних систем"

7. Можливість участі у міжнародних програмах. Навчання по обміну, отримання подвійного диплому в Міжнародному університеті фінансів, участь в програмах ЕРАСМУС+Sikorsky Challenge та багато інших.

8. Можливість займатись науковою роботою. За час існування кафедри (15 років) студентами та молодими вченими отримано понад 100 патентів України,  10 стипендій Президента Українистипендії Верховної Ради України2 стипендії Кабінету Міністрів України6 стипендій Київського міського голови11 стипендій Ректора НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» та 8 стипендій депутата Д. Андрієвського. Більше 20 студентів ставали призерами всеукраїнських олімпіад та конкурсів науково-дослідних робіт. 4 випускники кафедри біотехніки та інженерії захистили кандидатські дисертації.

9. Навчання в старовинному корпусі №4. Заняття проходять в старовинному хімічному корпусі, побудованому ще в 1898 році, в якому в свій час працював сам  Д. І. Менделєєв, що створює неповторну атмосферу для навчання.

10. Одержання диплома інженера НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського». Диплом інженера НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» цінується роботодавцями і визнається на всій території Європейського союзу.

Будемо раді бачити Вас серед наших студентів!!!

Вас цікавить навчання на кафедрі біотехніки та інженерії в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" і Ви хочете отримати якісну вищу освіту в найкращому ВНЗ України? Ви мрієте про перспективу працевлаштування та кар'єрного росту на сучасних підприємствах фармацевтичної, біотехнологічної, харчової галузей в Україні, або за кордоном? Диплом кафедри біотехніки та інженерії - ключ до Вашого професійного успішного майбутнього! Подати заявку!