Мельник Вікторія Миколаївна

Завідувач кафедри, доктор технічних наук, професор, відмінник освіти України

Авдєєва Леся Юріївна

Доктор технічних наук
Старший науковий співробітник

Ружинська Людмила Іванівна

Поводзинський Вадим Миколайович

Шибецький Владислав Юрійович

Костик Сергій Ігорович

Калініна Мирослава Федорівна

Старший викладач

Остапенко Жанна Ігорівна

Аспірант
Старший викладач

Воробйова Ольга Володимирівна

Аспірант
асистент кафедри

Шановні студенти! Розуміємо, що зараз всі думки і прагнення українців спрямовані на якнайшвидшу перемогу України у цій війні і повернення до мирного життя.

Тому просимо вас пройти опитування аби університет більш конкретно володів інформацією щодо вашої життєвої ситуації в даний момент: чи є у вас можливість контактувати з альма-матер, чи є у вас бажання і можливість за вашим вибором дистанційно продовжувати освітній процес.

Для студентів випускових курсів:

для студентів четвертого курсу бакалаврату (які побажають) надається можливість закінчити вчасно освітню програму, зокрема склавши кваліфікаційний іспит і отримати диплом;

для студентів другого курсу магістратури завершити своє навчання та захистити магістерську роботу в дистанційному форматі.

Для студентів усіх інших курсів:

для студентів інших курсів і програм (за їх бажанням) надається можливість дистанційно продовжити навчання за індивідуальними планами, або вибирати корисні для їх практичної діяльності дисципліни.

Викладачі в переважній більшості готові надавати вам всю можливу допомогу в освітньому процесі, однак всі чітко усвідомлюють реалії сьогодення і неприпустимість примусу у здобутті знань та повернення до повноцінного навчального процесу за будь-яку ціну.

ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ

Ми вас чуємо і розуміємо! Бережіть себе, близьких і Україну!

Вас цікавить навчання на кафедрі біотехніки та інженерії в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" і Ви хочете отримати якісну вищу освіту в найкращому ВНЗ України? Ви мрієте про перспективу працевлаштування та кар'єрного росту на сучасних підприємствах фармацевтичної, біотехнологічної, харчової галузей в Україні, або за кордоном? Диплом кафедри біотехніки та інженерії - ключ до Вашого професійного успішного майбутнього! Подати заявку!